RADCA PRAWNY ANNA WIĘCEK-KUZAK

Anna Więcek-Kuzar

Jestem radcą prawnym wpisanym na listę prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Krakowie pod numerem KR-3249.

Wysokie kwalifikacje uzyskane podczas studiów prawniczych oraz ukończonej aplikacji radcowskiej, a także doświadczenie zawodowe zdobywane od 2010 roku w cenionych kancelariach prawnych w Krakowie i Nowym Sączu pozwala mi na świadczenie usług prawnych na najwyższym poziomie.

W swojej pracy kieruje się przede wszystkim indywidualnym podejściem do każdego Klienta, wsłuchaniem się w jego potrzeby oraz wyszukiwaniem najlepszych rozwiązań prawnych. Dbam o przystępne przekazywanie informacji, w pełni angażuje się w powierzone zlecenia i wykonuje je z największą starannością.

Przy wykonywaniu czynności zawodowych podejmuje działania zgodnie z zasadami Kodeksu Etyki Radcy Prawego. Wartością nadrzędną jest dla mnie ochrona praw i interesów Klienta, lojalność i profesjonalizm. Mam świadomość, że w Kancelarii niejednokrotnie roztrząsane są trudne problemy, dlatego też staram się by Klient podczas rozmowy czuł się komfortowo, zapewniając zarazem pełną poufność.

Dbam o dobry i stały kontakt z Klientem w toku prowadzonych spraw. Pozostaje otwarta na możliwość umówienia spotkania poza godzinami pracy Kancelarii, w innym dogodnym terminie, czy też w siedzibie Klienta, po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu.

Serdecznie zapraszam do kontaktu,

Radca prawny Anna Więcek-Kuzak

Logo_KIRP
logo_oirp